Teknede Yaşam

Mavi Yolculuğa ilk defa çıkacaksanız bize beklentilerinizi iletin. Sizin beklentilerinize ve takviminize en uygun, en renkli, en pratik rotayı belirleyip, önerelim. Daha önce Mavi Yolculuk deneyiminiz ve aklınızda bir rotanız var ise bizimle paylaşın. Size katma değer getirecek rota önerilerimiz olabilir.

Kurallar :
Tekne üzerinde dikkat edilmesi gereken noktalar, kumanya, jetski, bananaTavsiye ettiğimiz rotalar, belirlenen takvim için denenmiş, müşteri memnuniyeti en üst seviyede sağlanmış rotalardır. Hava şartları ve teknik nedenlerden dolayı bu rotalar üzerinde uygulamada anlık değişiklikler olabilir. Bu tip durumlarda kaptan yolcuların ve teknenin güvenliği sağlayacak şekilde belirlenen rota üzerinde değişiklik yapabilir.

Tur boyunca yapılacak ören yerleri ziyaretleri giriş ücretleri ve ulaşım giderleri yolcuya aittir. Rota üzerinde yapacağınız bu tür gezileri önceden haber vermeniz halinde acentemiz sizin için gereken organizasyonları yapabilir.

Valiziniz :
Mavi Yolculuk tekneleri yolcuların yanında getirebileceği eşyaları depolayabilecekleri kısıtlı alanlara sahiptir. Zaten konsept olarak giyecek ve diğer eşyaların ön planda olmadığı bir tatil anlayışına sahiptir. Şortunu, t-shirt’ünü, terliğini giy ve gel. Giysi olarak mevsime uygun rahat, spor deniz kıyafetleri uygun olacaktır. Tabanı kaymayan bir terlik, karada spor ve yürüyüş yapacaksanız hafif bir spor ayakkabı yeterli.

Yanınıza birkaç tane pratik havlu almanız da gerekiyor hepsi bu kadar.Mavi Yolculuk Rehberi Yunan Adaları Rotaları Ege ve Akdeniz Rotaları Teknede Yaşam Göcek'i Keşfetmek !

Ada Marin Yatçılık
Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Cad.
Okaliptus İş Mrk. K:1 No:48/5
48310 GÖCEK

Telefon : 0 252 645 2040

GSM : 0 532 718 4544

info@adamarinyachting.com

adamarinyachting@gmail.com

Ad, Soyadınız :

Telefon :

E-posta :

Tekne Tipi :

Kabin Sayısı :

Yolcu Sayısı :

Biniş Tarihiniz :

İniş Tarihiniz :

Havaalanı Transfer :

Bineceğiniz Liman :

İneceğiniz Liman :

Notunuz

Güvenlik Kodu :

Gönder
ONLINE Talep